Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?

Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?
ZOBACZ GALERIĘ Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?

Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?

Mel Gibson, Woody Harrelson, Danny DeVito i Jackie Chan brani są pod uwagę do tytułowej roli w filmie "Stretch Armstrong".

Premierę dzieła wyznaczono na 11 kwietnia 2014 roku, czyli stosunkowo szybko biorąc pod uwagę, że producenci nie znaleźli jeszcze nikogo z obsady.

Przypomnijmy, że obraz "Stretch Armstrong" inspirowany jest zabawką produkowaną w latach 70. przez firmę Hasbro. Stretch Armstrong to niewielka figurka zaopatrzona w kończyny, które można rozciągnąć do długości ponad metra.

Twórcy zapowiadają, że "Stretch Armstrong" będzie odważnym, mrocznym filmem akcji. Fabuła skupi się trudnych konsekwencjach decyzji Lucasa Armstronga, który postanawia poddać się transformacji czyniącej z niego superbohatera.

Po wielu perturbacjach wiadomo już, że za kamerą stanie Breck Eisner. Nie wiadomo jednak, kogo będzie reżyserować. Producenci do głównej roli biorą pod uwagę naprawdę różnych aktorów, wśród których znaleźli się m.in. Mel Gibson, Woody Harrelson, Danny DeVito i Jackie Chan.

OSTATNIE

02.04.2020
W sieci pojawił się zwiastun trzeciego sezonu serialu "The Last O.G.". więcej
02.04.2020
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Intrigo: Dear Agnes" z Gemmą Chan w roli głównej. więcej
02.04.2020
W sieci pojawił się klip promujący animacje "Trolle 2". więcej
02.04.2020
Francuska wokalistka, kompozytorka i aktorka Soko ogłosiła szczegóły trzeciej płyty. Album "Feel Feelings" ukaże się 12 czerwca. Do sieci trafił nowy klip promujący wydawnictwo – "Are You A Magician?" w reżyserii Gii Coppoli. więcej
02.04.2020
Lindsay Lohan zaprezentowała fragment singla "Back To Me". więcej