Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?

Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?
ZOBACZ GALERIĘ Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?

Mel Gibson lub Woody Harrelson jako Stretch Armstrong?

Mel Gibson, Woody Harrelson, Danny DeVito i Jackie Chan brani są pod uwagę do tytułowej roli w filmie "Stretch Armstrong".

Premierę dzieła wyznaczono na 11 kwietnia 2014 roku, czyli stosunkowo szybko biorąc pod uwagę, że producenci nie znaleźli jeszcze nikogo z obsady.

Przypomnijmy, że obraz "Stretch Armstrong" inspirowany jest zabawką produkowaną w latach 70. przez firmę Hasbro. Stretch Armstrong to niewielka figurka zaopatrzona w kończyny, które można rozciągnąć do długości ponad metra.

Twórcy zapowiadają, że "Stretch Armstrong" będzie odważnym, mrocznym filmem akcji. Fabuła skupi się trudnych konsekwencjach decyzji Lucasa Armstronga, który postanawia poddać się transformacji czyniącej z niego superbohatera.

Po wielu perturbacjach wiadomo już, że za kamerą stanie Breck Eisner. Nie wiadomo jednak, kogo będzie reżyserować. Producenci do głównej roli biorą pod uwagę naprawdę różnych aktorów, wśród których znaleźli się m.in. Mel Gibson, Woody Harrelson, Danny DeVito i Jackie Chan.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej