Melanie Griffith dumna z córki

Melanie Griffith cieszy się, że jej córka, Dakota, zagra główną rolę w ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

Dakota Johnson jest córką Griffith i Dona Johnsona. Wczoraj media poinformowały, że młoda aktorka zagra Anastasię Steele w adaptacji literackiego bestsellera.

- Moja śliczna córka Dakota zagra Anę Steele w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", jestem taka dumna - napisała Griffith na Twitterze. - Uważaj, świecie, nadchodzi Dakota!

Przypomnijmy, że "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to pierwsza część erotycznej trylogii opisującej związek pomiędzy Anastasią Steele, absolwentką uniwersytetu, a młodym biznesmenem, Christianem Greyem. Powieść stała się światowym bestsellerem i została przetłumaczona na 50 języków oraz rozeszła się w 70 milionach egzemplarzy.

W roli Christiana Greya wystąpi Charlie Hunnam. Za kamerą filmu stanie Sam Taylor-Johnson. Premiera planowana jest na lato przyszłego roku.

Dorobek Melanie Griffith zamyka animacja "Dino mama".

OSTATNIE

03.06.2020
George Clooney dołączył do do artystów wspierających protesty w Ameryce. więcej
03.06.2020
Twórcy udostępnili w USA za darmo film "Tylko sprawiedliwość" dla tych którzy są zainteresowani tematem systemowego rasizmu. więcej
02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej