Melissa Leo i Marisa Tomei z Bradem Pittem

Melissa Leo i Marisa Tomei z Bradem Pittem
ZOBACZ GALERIĘ Melissa Leo i Marisa Tomei z Bradem Pittem

Melissa Leo i Marisa Tomei z Bradem Pittem

Melissa Leo i Marisa Tomei dołączyły do obsady filmu "The Big Short".

Projekt jest adaptacją książki Michaela Lewisa "The Big Short: Inside The Doomsday Machine". Opowiada ona o krachu na Wall Street i ostatnim kryzysie na rynku nieruchomości.

W rolach głównych wystąpią Brad Pitt, Ryan Gosling, Steve Carell i Christian Bale oraz Melissa Leo i Marisa Tomei. W pozostałych rolach pojawią się Tracy Letts, Hamish Linklater, John Magaro, Byron Mann, Rafe Spall oraz Finn Wittrock.

Adam McKay napisał scenariusz i reżyseruje. Za produkcję adaptacji odpowiedzialne jest studio Brada Pitta, Plan B. Przypomnijmy, że gwiazdor już wcześniej zaangażował się w realizację ekranizacji innej książki Lewisa, "Moneyball". Pitt nie tylko wyprodukował dzieło, ale także zagrał w nim główną rolę i otrzymał za nią nominację do Oscara. W produkcji Pitta wspomogą Dede Gardner i Jeremy Kleiner.

Zdjęcia właśnie zaczęły się w Nowym Orleanie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej