Merritt Wever ucieka z Domhnallem Gleesonem

Merritt Wever ucieka z Domhnallem Gleesonem
ZOBACZ GALERIĘ Merritt Wever ucieka z Domhnallem Gleesonem

Merritt Wever ucieka z Domhnallem Gleesonem

Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka".

"Ucieczka" to serial, który opowie historię prowadzącej dość monotonne życie Ruby, która pod wpływem jednego smsa wywraca swoje życie do góry nogami, rzuca wszystko i rusza w szaloną podróż po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie ukochanego ze studenckich czasów. Premiera serialu "Ucieczka" zaplanowana została na 13 kwietnia w HBO i HBO GO.

Pewnego dnia Ruby Richardson (Merritt Wever) dostaje sms-a i pod jego wpływem postanawia porzucić swoje nudne życie na przedmieściach, aby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów, Billy’m Johnsonem (Domhnall Gleeson). Siedemnaście lat wcześniej kobieta zawarła z nim pakt. Jeśli jedno z nich wyśle sms-a o treści "ucieczka", a drugie odpowie tym samym, obydwoje porzucą wszystko i spotkają się na dworcu Grand Central w Nowym Jorku, aby razem wyruszyć w podróż przez Amerykę.

Twórczynią i producentką obrazu jest Vicky Jones (seriale "Obsesja Eve", "Fleabag"). W serialu w głównych rolach występują zdobywczyni dwóch nagród Emmy Merritt Wever (serial "Siostra Jackie"), Domhnall Gleeson ("Czas na miłość", serial "Czarne lustro"). W pozostałych rolach pojawią się: wyróżniona nagrodami Emmy oraz Złotym Globem Phoebe Waller-Bridge (serial "Współczesna dziewczyna") jako Laurel – kobieta, którą Ruby i Billy spotykają w trakcie swojej podróży; Rich Sommer (serial "Mad Men") jako Laurence - mąż Ruby; Tamara Podemski (serial "Koroner") jako detektyw Babe Cloud oraz Archie Panjabi (serial "Żona idealna", zobaczymy ją też w serialu HBO "To wiem na pewno") jako Fiona.

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili: Vicky Jones, Phoebe Waller-Bridge, Jenny Robins, Kate Dennis, Emily Leo oraz Oliver Roskill z ramienia Wigwam Films. Serial Ucieczka wyprodukowany został przez eOne - studio, które wcześnie zrealizowało serial HBO Ostre przedmioty.

Premiera serialu HBO "Ucieczka" odbędzie się w HBO i HBO GO już 13 kwietnia. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. Na antenie HBO emisja zaplanowana została tego samego dnia o godzinie 21.40. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze. Serial liczy 7 odcinków.

OSTATNIE

01.06.2020
Spike Lee nakręcił krótkometrażówkę, która stanowi komentarz do ostatnich wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. więcej
01.06.2020
Evan Peters dołączył podobno do obsady wyczekiwanego przez fanów serialu z uniwersum Marvela "WandaVision". więcej
01.06.2020
Do sieci trafił zwiastun romantycznej komedii "Daddy Issues" z Kimberley Datnow w roli głównej. więcej
01.06.2020
Niewykluczone, iż zobaczymy jeszcze J.K. Simmonsa u boku Spider-Mana. więcej
01.06.2020
Do sieci trafiła zapowiedź obrazu "Enfant Terrible", biografii niemieckiego reżysera, przedstawiciela Nowej Fali, Rainera Wernera Fassbindera. więcej