Mia Wasikowska szuka drogi do gwiazd u Cronenberga

Producenci najnowszego filmu Davida Cronenberga, "Maps to the Stars", przedstawili pierwszy plakat dzieła oraz jeden z jego kadrów - z Mią Wasikowską.

Obie grafiki, które można zobaczyć tutaj zwiastują dość mroczne dzieło. Plakat prezentuje nazwiska aktorów, ale i płonącą gwiazdę z Alei Gwiazd. Fotos to z kolei wpatrująca się w pustkę Mia Wasikowska.

Przypomnijmy, że film opowie o obsesji na punkcie sławy, celebrytów i luksusowego życia. Bohaterami są członkowie rodziny Weissów, typowego hollywoodzkiego klanu. Ojciec Sanford jest analitykiem i coachem, który dorobił się fortuny na poradnikach na temat samodoskonalenia się. Matka Christina zajmuje się karierą 13-letniego syna Benjiego, dziecięcej gwiazdy. Chłopiec właśnie ukończył program odwykowy, który rozpoczął cztery lata wcześniej. Starsza córka Weissów, Agatha, została zwolniona z ośrodka, w którym leczono ją z piromanii. Barwną galerię postaci uzupełnia aktorka Havana, która zamierza nakręcić remake filmu zmarłej matki, Clarice. Sama Clarice nawiedza córkę w nocnych wizjach.

W filmie zagrali Mia Wasikowska, John Cusack, Julianne Moore, Robert Pattinson, Olivia Williams i Sarah Gadon. Autorem scenariusza jest Bruce Wagner ("Dzikie palmy").

Ostatnie dzieła Cronenberga na ekranach kin to "Cosmopolis" (2012) i "Niebezpieczna metoda" (2011).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej