Mia Wasikowska zamiast Emmy Stone u Guillermo del Toro

Emma Stone zrezygnowała z głównej roli w nowym horrorze Guillermo del Toro, "Crimson Peak". Jej miejsce najprawdopodobniej zajmie Mia Wasikowska.

"Crimson Peak" będzie klimatyczną opowieścią o duchach i nawiedzonym domu. Guillermo del Toro zapowiada wiele zabaw z gatunkiem. Główną bohaterką ma być młoda pisarka, Edith, która zaczyna podejrzewać, że jej świeżo poślubiony mąż nie jest tym, za kogo się podaje.

Stone miała wystąpić w roli Edith, jednak wycofała się z projektu ze względu na inne, kolidujące z realizacją "Crimson Peak" zobowiązania zawodowe. Mia Wasikowska rozpoczęła już negocjacje z twórcami filmu. W obrazie pojawią się także Charlie Hunnam, Benedict Cumberbatch i Jessica Chastain.

Emmę Stone mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Gangster Squad. Pogromcy mafii", a Mię Wasikowską - w dramacie "Stoker".

OSTATNIE

19.02.2020
Na kanale YouTube Billie Eilish pojawił się oficjalny zapis występu podczas Brit Awards, gdy artystka wykonała "No Time To Die". więcej
19.02.2020
Colin Farrell i Brendan Gleeson wystąpią w nowym filmie Martina McDonagha. więcej
19.02.2020
"365 dni" w ciągu niecałych dwóch tygodni w kinach zobaczyło ponad 1,25 miliona widzów. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kolejny weekend z rzędu królował w rodzimym box office. więcej
19.02.2020
Robert Pattinson i Margaret Qualley zagrają w adaptacji powieści "The Stars at Noon" Denisa Johnsona. więcej
18.02.2020
Billie Eilish wykonała po raz pierwszy na żywo "No Time To Die" podczas Brit Awards. więcej