Miała "Sposób na morderstwo", będzie nietykalna

Aja Naomi King ("Sposób na morderstwo") zagra w filmie "Untouchable", który będzie remakiem francuskiego hitu "Nietykalni".

Francuski oryginał zarobił ponad 400 milionów dolarów. Opowiadał inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię niezwykłej przyjaźni sparaliżowanego arystokraty (w tej roli wystąpił Francois Cluzet) i jego zbuntowanego i bezrobotnego opiekuna (Omar Sy).

W amerykańskiej wersji w głównych rolach pojawią się Bryan Cranston (jako milioner Philip) i Kevin Hart (jako Dell). Udział wcześniej potwierdzili Nicole Kidman, Amara Karan i Genevieve Angelson. Teraz dołączyła do nich Aja Naomi King, która sportretuje Latrice, matkę syna Della.

Jon Hartmere napisał scenariusz do amerykańskiej wersji. Neil Burger stanie za kamerą.

Aja Naomi King poza rolą w cyklu "Sposób na morderstwo", może pochwalić się angażem w "Black Box" czy "Narodzinach narodu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej