"Miasteczko Wayward Pines" w Polsce i USA jednocześnie

"Miasteczko Wayward Pines" w Polsce i USA jednocześnie
ZOBACZ GALERIĘ "Miasteczko Wayward Pines" w Polsce i USA jednocześnie

"Miasteczko Wayward Pines" w Polsce i USA jednocześnie

Polscy widzowie nie będą musieli czekać na premierę "Miasteczka Wayward Pines". Serial trafi do Polski i USA tego samego dnia - 14 maja.

Głównym bohaterem serialu jest tajny agent Ethan Burke (Matt Dillon), który udaje się do tytułowego miasteczka w poszukiwaniu dwóch zaginionych agentów federalnych. Wkrótce dochodzi do wypadku. W samochód detektywa uderza rozpędzona ciężarówka. Burke'owi udaje się przeżyć, ale dookoła niego zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy. Na jego drodze staną nieprzewidywalna i zaskakująco wpływowa pielęgniarka Pam (Melissa Leo), charyzmatyczny doktor psychiatrii Jenkins (Toby Jones), twórca zabawek Harold (Reed Diamond) oraz wrogo do niego nastawiony szeryf Arnold Pope (Terrence Howard). Agent pozna również barmankę Beverly (Juliette Lewis), która - podobnie jak on - niezbyt będzie ufała Wayward Pines i jego mieszkańcom.

W serialu grają również Shannyn Sossamon (jako żona Burke'a - Theresa), Tin Griffin (jako szef agenta - Adam Hassler) oraz Charlie Tahan (jako syn Ethana).

Serial "Miasteczko Wayward Pines" oparty został na bestsellerowej powieści Blake'a Croucha, a wyreżyserowany przez M. Nighta Shyamalana ("Szósty zmysł", "Znaki"). Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. W Polsce prezentowane będą na kanale Fox.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej