Michael Apted dokończy "Of Men and Mavericks"

Za reżyserię filmu odpowiadał do tej pory Curtis Hanson, jednak komplikacje po przebytej niedawno operacji serca uniemożliwiają mu ponowne stanięcie za kamerą.

Zastąpi go, znany z takich obrazów jak "Krytyczna terapia", "Świat to za mało", "Enigma" czy też ostatnie "Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do świtu" Michael Apted. Apted będzie pracował przez ostatnie dwa tygodnie trwających właśnie zdjęć głównych. Nie jest jeszcze wiadomo, czy będzie też odpowiedzialny za post-produkcję, zależy to zapewne od tego, czy stan zdrowia Curtisa Hansona pozwoli mu na powrót i ukończenie dzieła.


"Of Men and Mavericks" opowiada historię amerykańskiego surfera Jamesa Michaela Moriarty'ego, który zginął w wieku 23 lat nurkując na Malediwach. Naukę pływania na desce rozpoczął mając 11 lat, a w wieku lat 16 pokonał fale Maverick's - jednego z najbardziej niebezpiecznych rejonów wybrzeża w Kalifornii.


W rolę główną wcielił się Jonny Weston, a jego mentora Ricka "Frosty'ego" Hessona, który nauczył go, jak stawić czoła niebezpiecznym falom - Gerard Butler. Obok nich występują także Levin Rambin, Elizabeth Shue i Abigail Spencer.


Premiera planowana jest na 26 października 2012 roku.


http://www.movieweb.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej