Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline szaleją w Vegas

Do sieci trafiły cztery klipy promujące komedię "Last Vegas", w której zagrali Michael Douglas, Kevin Kline, Morgan Freeman i Robert De Niro.

Bohaterami są starsi panowie, którzy jadą do Las Vegas na wieczór kawalerski jednego z nich (Douglas). Mężczyzna postanowił w końcu się ustatkować i oświadczył się kobiecie o połowie młodszej. Przyjaciele postanawiają to uczcić.

Na początku miesiąca w internecie pojawił się regularny trailer, tym razem twórcy udostępnili cztery klipy poświęcono każdemu z aktorów i ich bohaterom - Douglasa, De Niro, Freemana i Kleina.

Film wyreżyserował Jon Turtletaub. Autorem scenariusza jest Dan Fogelman. W komedii grają również Mary Steenburgen, Jerry Ferrara, Romany Malco i Roger Bart. Polska premiera zapowiedziana została na 22 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej