Michael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono

Michael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono
ZOBACZ GALERIĘ Michael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono

Michael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono

Michael Douglas postanowił skomentować sprawę domniemanego molestowania, nim ta jeszcze ujrzała światło dzienne.

Michael Douglas dowiedział się, że dziennikarze "The Hollywood Reporter" i "Variety" kontaktowali się z jego prawnikami odnośnie molestowania seksualnego. Aktor postanowił nie czekać na doniesienia medialne i sam skontaktował się z serwisem Deadline, by wyjaśnić sprawę.

Douglas dowiedział się, że jego dawna pracownica utrzymuje, iż używał przy niej barwnych opisów i masturbował się przy niej. Rzecz miała rozegrać się ponad 30 lat temu, a kobieta później została zwolniona.

Douglas nie zaprzecza, że mówił różne rzeczy, ale nigdy do niej. - Nic z tego nie było adresowane do niej, mogła podsłuchać prywatną rozmowę - wyjaśnia 73-latek. - Jeśli czuła się urażona, mogła po prostu wyjść.

Jeśli chodzi o masturbowanie się, tutaj zapewnia, że doniesienia są nieprawdziwe i sfabrykowane. - Przyznałbym się do wszystkiego, co zrobiłem, ale na pewno nie masturbowałem się przy tej kobiecie - dodał. - Żałuję, że nie skontaktowała się ze mną wtedy, przed laty, że nie byłem pierwszą osobą, z którą podzieliła się swym bólem czy obawami.

Michael Douglas przyznał, że te oskarżenia go oburzyły. - Nie na taki nowy rok czekałem - powiedział. - Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Boję się. Szykuję różne projekty ze studiami i na razie wszyscy wydają się mnie wspierać. Zastanawiam się jednak, czy ludzie zdają sobie sprawę, że takie oskarżenia dotykają więcej niż jedną osobę.

Michaela Douglasa niedawno można było oglądać w "Tożsamości zdrajcy". Ostatnio zajęty był na planie "Ant-Man and the Wasp".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej