Michael Gambon i Alfred Molina u Iry Sachsa

Ira Sachs stanie za kamerą melodramatu "Love Is Strange", w którym w roli głównej wystąpią Michael Gambon i Alfred Molina.

Aktorzy wcielą się w nowojorskie małżeństwo homoseksualistów, które przeżywa wzloty i upadki. Wieloletnim partnerom nie pomaga fakt, iż muszą się rozstać i zamieszkać osobno.

Dla Iry Sachsa będzie to kolejny melodramat przestawiający życie gejów. Ostatnio w kinach wyświetlano jego "Zostań ze mną", który na ubiegłorocznym festiwalu w Berlinie zdobył Teddy Award. Reżyser wraz z Mauricio Zachariasem napisał scenariusz "Love Is Strange". Zajmie się również produkcją filmu.

Michael Gambon ostatnio zagrał w komediodramacie "Kwartet", który już wkrótce zagości w polskich kinach. Alfred Molina natomiast zagrał u Franceski Gregorini w dramacie "Emanuel And The Truth About Fishes".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej