Michael Giacchino komponuje dla dinozaurów

Michael Giacchino napisze muzykę do filmu "Jurassic World".

Bohaterowie nowego dzieła ponownie znajdą się na znanej z poprzednich odsłon fikcyjnej wyspie Isla Nublar. Akcja ma rozgrywać się 22 lata po wydarzeniach z oryginalnej części.

- Głównym wątkiem będzie dominacja typu alfa i fakt, że ludzie długo byli gatunkiem alfa - ujawnił niedawno szczegóły fabuły reżyser i współscenarzysta Colin Trevorrow. - Przywróciliśmy jednak do życia dinozaury, które też są gatunkiem alfa. Musimy z nimi współegzystować.

Dinozaury, które zobaczymy na ekranie powstaną w wyniku połączenia animacji komputerowej ze specjalnymi makietami (tak, jak miało to miejsce w przypadku oryginału Stevena Spielberga).

W filmie wystąpią Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Jake Johnson, Nick Robinson, Irrfan Khan, Vincent D'Onofrio, BD Wong, Omar Sy, Judy Greer, Katie McGrath i Lauren Lapkus.

Muzykę do "Jurassic World" skomponuje Michael Giacchino.

Premiera obrazu planowana jest na 12 czerwca 2015 roku.

Michael Giacchino, zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Odlot", w swoim kompozytorskim dorobku ma również takie dzieła jak "Iniemamocni", "Star Trek" oraz "Super 8". Ostatnio twórca pracował nad muzyką do"Jupiter: Intronizacja" rodzeństwa Wachowskich i "Ewolucja planety małp" Matta Reevesa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej