Michael Mann pracuje nad prequelem "Gorączki"

Michael Mann chce przygotować prequel "Gorączki" z 1995 roku. Hollywoodzki filmowiec pracuje jednocześnie nad filmem i książką.

Artysta pod logo Michael Mann Books zamierza wydać serię książek, które jednocześnie będą rozwijane jako filmy kinowe i produkcje telewizyjne. Reżysera ma wspierać grono pisarzy i scenarzystów. Publikacje będą obejmowały zarówno tematykę fikcyjną, jak i bazującą na prawdziwych wydarzeniach.

Na pierwszy ogień ma pójść prequel "Gorączki" - kultowego filmu z Alem Pacino i Robertem De Niro. W nowym projekcie powrócić mają ich bohaterowie - Vincent Hanna i Neil McCauley, a także Chris Shiherlis (grany przed laty przez Vala Kilmera) oraz Nate (Jon Voight). Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla "Gorączki" były doświadczenia byłego policjanta z Chicago - Chucka Adamsona.

Nie wiadomo kiedy mogą ruszyć konkretne prace nad filmem. Na razie Mann jest skoncentrowany na realizacji dramatu "Enzo Ferrari" - zdjęcia zaplanowano już na wiosnę.
Tagi: Michael Mann

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej