Michael McKean zadzwoni do Saula

Michael McKean zadzwoni do Saula
ZOBACZ GALERIĘ Michael McKean zadzwoni do Saula

Michael McKean zadzwoni do Saula

Michael McKean wystąpi w spin-offie "Breaking Bad", czyli serialu "Better Call Saul".

Za realizację nowego cyklu AMC odpowiadają autorzy sukcesu "Breaking Bad" Vince Gilligan i Peter Gould. Każdy z odcinków nowej produkcji będzie trwał około godzinę, a gościnnie pojawią się w nich Walter White i Jesse Pinkman. W serii będzie więcej elementów komediowych, niż w poprzednim projekcie. Z serialu dowiemy się, czym Saul zajmował się zanim poznał Waltera White'a, głównego bohatera "Breaking Bad".

W roli tytułowej, Saula Goodmana, adwokata Waltera White'a, ponownie wystąpi Bob Odenkirk. W produkcji powróci również Jonathan Banks, czyli Mike Ehrmantraut, były policjant, który na emeryturze dorabia jako płatny zabójca i specjalista od brudnej roboty. Teraz do obsady dołączył Michael McKean. Aktor wcieli się w nową postać, Dr. Thurbera, świetnego prawnika, którego pracę ograniczają nietypowe dolegliwości.

"Better Call Saul" ma zadebiutować na antenie AMC w listopadzie. Nad scenariuszem pracują Peter Gould, Thomas Schnauz i Gennifer Hutchison.

Michael McKean wystąpił ostatnio w komedii "10 Rules for Sleeping Around" (2013). Aktor zagrał też w serialu "Family Tree".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej