Michael Peña podróżuje w czasie z dziećmi

Michael Peña na brak ofert pracy narzekać nie może. Po angażu do dramatu wojennego "Horse Soldiers", aktor potwierdził udział w produkcji Disneya, "A Wrinkle in Time".

Film stanowi adaptację powieści autorstwa Madeleine L'Engle.

Bohaterami książki są Meg Murry (Storm Reid) i jej brat geniusz, Charles Wallace oraz kolega z klasy Calvin O'Keefe. Pewnego dnia w ich domu pojawia się nieziemska postać, która twierdzi, że zboczyła z kursu czasu. Ojciec Meg, który eksperymentował z podróżami w czasie, nagle znika. Meg, Charles i ich przyjaciel wyruszają na poszukiwania.

Oprah Winfrey pojawi się jako pani Which, jedna z trzech kobiet, które pomagają dzieciom podczas niezwykłej wyprawy. Mindy Kaling i Reese Witherspoon mają sportretować odpowiednio panie Who i panie Whatsit. Gugu Mbatha-Raw zagra mirkobiolożkę, dr Kate Murray i mamę Meg. W jej męża, ojca dzieci, wcieli się Chris Pine. Michael Peña zagra postać imieniem Red. Szczegóły dotyczące roli nie zostały ujawnione.

W obsadzie znaleźli się ponadto Zach Galifianakis, André Holland, Levi Miller, Deric McCabe, Bellamy Young, Rowan Blanchard i Will McCormack.

Scenariusz napisała Jennifer Lee współreżyserka "Krainy lodu". Za kamerą staje Ava DuVernay ("Selma").

Michael Peña, znany z obrazów "Marsjanin", "Furia" czy "Bogowie ulicy", ostatnio wystąpił w filmie "Ukryte piękno", który do naszych kin trafi 30 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej