Michael Sheen wciąż aktorem

Wbrew doniesieniom brytyjskiej prasy, Michael Sheen nie zamierza żegnać się z aktorstwem.

W wywiadzie udzielonym gazecie "The Times", brytyjski aktor oświadczył, iż zamierza zaangażować się w politykę, gdyż jest niezwykle zaniepokojony sytuacją państw Zachodu. Jego zdaniem faszyzm ponownie rośnie w siłę i Zachód coraz bardziej przypomina Niemcy z lat 30. ubiegłego stulecia. Jego słowa zostały natychmiast podchwycone przez inne media, które m.in. podały, iż Michael Sheen robi sobie przerwę od aktorstwa.

Sam zainteresowany postanowił ponownie zabrać głos i podkreślił, że nie zamierza rezygnować ze swojego zawodu. "Nie deklarowałem, że rzucam aktorstwo i opuszczam Hollywood" - oświadczył w oficjalnej odezwie do mediów.

Sheen wprawdzie zaangażował się w różne akcje związane z jego najbliższym otoczeniem, które mobilizują go na tyle, iż nieco mniej pracuje jako aktor, i być może kiedyś całkowicie przestanie, ale nie wie kiedy.

Michael Sheen ostatnio wystąpił w filmie science fiction "Pasażerowie", który w naszych kinach będzie można oglądać od 25 grudnia.

OSTATNIE

19.01.2020
"Bad Boys for Life" to najchętniej oglądany film na świecie podczas weekendu. więcej
19.01.2020
Jeszcze przed premierą "Bad Boys for Life" szefowie Sony Pictures podjęli decyzję o realizacji "Bad Boys 4". więcej
18.01.2020
W sieci pojawiła się piosenka "Joke's on You" Charlotte Lawrence z filmu "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)". więcej
18.01.2020
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu inspirowanego filmem "Przeboje i podboje". więcej
17.01.2020
Empress Of opublikowała piosenkę "Call Me" z filmu "The Turning". więcej