Michael Sheen wciąż aktorem

Wbrew doniesieniom brytyjskiej prasy, Michael Sheen nie zamierza żegnać się z aktorstwem.

W wywiadzie udzielonym gazecie "The Times", brytyjski aktor oświadczył, iż zamierza zaangażować się w politykę, gdyż jest niezwykle zaniepokojony sytuacją państw Zachodu. Jego zdaniem faszyzm ponownie rośnie w siłę i Zachód coraz bardziej przypomina Niemcy z lat 30. ubiegłego stulecia. Jego słowa zostały natychmiast podchwycone przez inne media, które m.in. podały, iż Michael Sheen robi sobie przerwę od aktorstwa.

Sam zainteresowany postanowił ponownie zabrać głos i podkreślił, że nie zamierza rezygnować ze swojego zawodu. "Nie deklarowałem, że rzucam aktorstwo i opuszczam Hollywood" - oświadczył w oficjalnej odezwie do mediów.

Sheen wprawdzie zaangażował się w różne akcje związane z jego najbliższym otoczeniem, które mobilizują go na tyle, iż nieco mniej pracuje jako aktor, i być może kiedyś całkowicie przestanie, ale nie wie kiedy.

Michael Sheen ostatnio wystąpił w filmie science fiction "Pasażerowie", który w naszych kinach będzie można oglądać od 25 grudnia.

OSTATNIE

27.03.2020
Netflix zaprezentował materiał promujący czwarty sezon serialu "Dom z papieru". więcej
27.03.2020
"Watchmeni" uczą jak myć ręce. więcej
27.03.2020
Ryan Gosling zagra głowa rolę w adaptacji powieści Andy'ego Weira "The Hail Mary". więcej
27.03.2020
Kate McKinnon zagra Carole Baskin w mini serialu "Joe Exotic". więcej
27.03.2020
Aktorzy, którzy zagrali w filmie "Epidemia strachu" podzielili się ważnymi informacjami na temat pandemii koronawirusa. więcej