Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental
ZOBACZ GALERIĘ Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

Elderbrook połączył siły z supergrupą Rudimental by wspólnie wydać letni hit "Something About You". Piosenka jest następcą singla "How Do You", który Elderbrook wyprodukował z Diplo.

Do utworu "Something About You" powstał również emocjonalny teledysk, który wyjaśnia jak ważne jest łamanie barier, łączenie sił i nawiązywanie bliskich, ludzkich relacji. W klipie wyreżyserowanym przez Luke'a Davisa pojawia się m. in. Michael Socha, znany z seriali "Czarnobyl", "Być Człowiekiem" czy "This Is England". Według Elderbrooka "teledysk ukazuje, jak wielu z nas codziennie zmaga się z różnymi problemami i jak ważne jest to, by o nich rozmawiać i razem sobie z nimi radzić".

"Something About You" znalazło się na EP-ce Rudimental "Distinction", która dziś ma premierę. Na mini albumie znalazły się cztery nowe utwory, w których Rudimental wracają do swych klubowych korzeni. Nagrania powstały we współpracy z najgorętszymi obecnie nazwiskami sceny tanecznej.

Zespół połączył siły z brooklyńskimi innowatorami sceny house i techno, czyli The Martinez Brothers, mistrzami nurtu UK garage - Preditah oraz ze wspomnianym wcześniej Elderbrookiem, którego singiel "Cola" nagrany wraz z duetem Camelphat pokrył się w Polsce złotem. Na krążku słyszymy też zdobywające coraz większy rozgłos wokalistki Caitlyn Scarlett oraz związaną z wytwórnią Major Tom, Morgan.

Tagi: Elderbrook

OSTATNIE

07.12.2019
National Geographic opublikował pierwsze zdjęcie Cynthii Erivo z serialu \"Geniusz: Aretha\". więcej
07.12.2019
Już jutro fani doczekają się pierwszego trailera filmu "Wonder Woman 1984". więcej
06.12.2019
Peter Sarsgaard dołączył do obsady filmu "The Batman". więcej
06.12.2019
Adam Levine wkręca ludzi udając parkingowego. więcej
06.12.2019
Grupa Weezer zaprezentowała klip do piosenki "Lost in the Woods". więcej