Michaela Coel wyzwolona i wykorzystana

Michaela Coel wyzwolona i wykorzystana
ZOBACZ GALERIĘ Michaela Coel wyzwolona i wykorzystana

Michaela Coel wyzwolona i wykorzystana

"Mogę cię zniszczyć", nowy serial HBO w reżyserii Michaeli Coel, trafi do widzów 8 czerwca.

"Mogę cię zniszczyć" to historia, która w centrum stawia pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym. Serial opowiada o młodej kobiecie, która próbuje poskładać swoje życie na nowo, po tym jak odkrywa wydarzenia pewnej nocy. Premiera serialu 8 czerwca w HBO i HBO GO.

"Mogę cię zniszczyć" to nowy serial HBO, którego pomysłodawczynią, scenarzystką i producentką wykonawczą jest laureatka nagrody BAFTA, Michaela Coel. Serial w odważny, szczery i skłaniający do przemyśleń sposób dotyka ważnej kwestii, jaką we współczesnym świecie jest przyzwolenie na seks, zwłaszcza w kontekście współczesnych randek i związków. Jego twórcy zadają pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym.

Arabella Essiuedu (Michaela Coel) jest beztroską, zabieganą i stroniącą od zobowiązań młodą kobietą, która ma na swoim koncie kilka tekstów cieszących się dużą popularnością w sieci. Dzięki nim została uznana za głos swojego pokolenia, ma własnego agenta, dostała zaliczkę na napisanie książki i żyje pod ciągłą presją. Po tym jak pewnego wieczoru staje się ofiarą napaści seksualnej w klubie nocnym, jej życie zmienia się bezpowrotnie. Arabella zmuszona jest przewartościować całe swoje życie - swoją karierę zawodową, relacje z przyjaciółmi, a nawet z rodziną. Kobieta próbuje uporać się z trudnymi doświadczeniami i zaczyna powoli poznawać samą siebie.

W głównych rolach w serialu "Mogę cię zniszczyć" występują: Michaela Coel, Weruche Opia, Paapa Essiedu, Aml Ameen, Adam James i Sarah Niles.

Premiera serialu HBO "Mogę cię zniszczyć" ("I May Destroy You") zaplanowana została na 8 czerwca w HBO i HBO GO. W serwisie pierwszy odcinek będzie dostępny od rana, premiera na antenie HBO odbędzie się tego samego dnia o godzinie 21:40. Serial liczyć będzie 12 półgodzinnych odcinków.

OSTATNIE

25.05.2020
W sieci pojawił się nowy polski zwiastun thrillera Christophera Nolana "Tenet". więcej
25.05.2020
Finał 2. sezonu serial "Znaki" zbliża się wielkimi krokami. więcej
22.05.2020
Ariana Grande i Lady Gaga opublikowały teledysk do wspólnego numeru "Rain on Me". więcej
22.05.2020
W sieci pojawił się materiał promujący komedię "Irresistible". więcej
22.05.2020
Muzyczny serial "Little Voice" J.J. Abramsa i Sary Bareilles trafi na platformę Apple TV+ 10 lipca. więcej