Michalina Olszańska i Małgorzata Zajączkowska w międzynarodowym serialu

Michalina Olszańska i Małgorzata Zajączkowska w międzynarodowym serialu
ZOBACZ GALERIĘ Michalina Olszańska i Małgorzata Zajączkowska w międzynarodowym serialu

Michalina Olszańska i Małgorzata Zajączkowska w międzynarodowym serialu

W Luksemburgu trwają zdjęcia do serialu "Clash of Futures - 18", którego akcja rozgrywać się będzie w dwudziestoleciu międzywojennym. Na ekranie zobaczymy m.in. Michalinę Olszańską oraz Małgorzatę Zajączkowską.

Michalina Olszańska gra w produkcji Polę Negri. Małgorzata Zajączkowska wciela się natomiast w matkę słynnej gwiazdy - Eleonorę Chałupiec. W obsadzie znaleźli się aktorzy z całej Europy, m.in. Joel Basman, Jan Krauter, Roxane Duran, Gennaro Cannavacciuolo, Alexandre Nguyen i Rebecka Hemse. Za reżyserię i scenariusz odpowiadają Frédéric Goupil i Jan Peter, który na swoim profilu na Twitterze opublikował szereg zdjęć z planu.

"Clash of Futures - 18" będzie fabularyzowanym serialem dokumentalnym o losach prawdziwych ludzi z całej Europy w okresie od 1918 do 1939 roku.

Zdjęcia realizowane będą nie tylko w Luksemburgu, ale i w Belgii oraz Niemczech. Ich koniec planowany jest na czerwiec. Premiera planowana jest na wiosnę 2018 roku.

Dzieło jest koprodukcją, w którą zaangażowanych jest 15 stacji telewizyjnych z Europy i USA, w tym ARTE, Netflix i TVP. Producentem wiodącym jest niemiecka firma LOOKS Film GmBH. W projekt zaangażowane jest również Wajda Studio.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej