Michelle Pfeiffer i Laurence Fishburne z Ant-Manem

Michelle Pfeiffer i Laurence Fishburne z Ant-Manem
ZOBACZ GALERIĘ Michelle Pfeiffer i Laurence Fishburne z Ant-Manem

Michelle Pfeiffer i Laurence Fishburne z Ant-Manem

Michelle Pfeiffer i Laurence Fishburne dołączyli do obsady sequela filmu "Ant-Man".

W obrazie "Ant-Man and The Wasp" aktorka wcieli się w Janet Van Dyne, żonę Hanka Pyma (Michael Douglas), a jej kolega po fachu w Blacka Goliatha, kolegę Hanka znanego też jako Bill Foster.

W kontynuacji zobaczymy Paula Rudda (Ant-Man) i Evangeline Lilly (Hope van Dyne/Wasp), a także Michaela Douglasa, Michaela Penę oraz T.I.-a. Ponadto udział potwierdził Walton Goggins. Reżyserią ponownie zajmie się Peyton Reed. Premiera została wyznaczona na 6 lipca 2018 roku.

Przypomnimy, iż pierwszy film o malutkim superbohaterze opowiadał o zawodowym oszuście (Rudd), który za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę.

Michelle Pfeiffer ostatnio wystąpiła w obrazie "Morderstwo w Orient Expressie", który czeka na premierę. Laurence'a Fishburne'a można było z kolei oglądać w cyklu "Czarno to widzę".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej