Michelle Rodriguez wśród wdów Steve'a McQueena

Michelle Rodriguez wśród wdów Steve'a McQueena
ZOBACZ GALERIĘ Michelle Rodriguez wśród wdów Steve'a McQueena

Michelle Rodriguez wśród wdów Steve'a McQueena

Michelle Rodriguez zagra w nowym thrillerze Steve'a McQueena ("Zniewolony. 12 Years a Slave") "Widows".

Projekt opart jest na brytyjskimi miniserialu z 1983 roku i przedstawi losy czterech wdów po rabusiach, którzy zginęli w napadzie. Panie nie zamierzają tkwić w żałobie, tylko dokończyć skok.

Autorką oryginału jest Lynda LaPlante. Za kamerą pełnometrażowej wersji stanie Steve McQueen, autor "Głodu", "Wstydu" oraz "Zniewolony. 12 Years a Slave". Reżyser zajmie się również produkcją oraz scenariuszem, który pomaga mu napisać Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna").

Udział wcześniej potwierdziła Viola Davis, która zagra jedną z tytułowych wdów. Teraz dołączyła do niej gwiazda serii "Szybcy i wściekli" Michelle Rodriguez. W obsadzie znajdzie się również Cynthia Erivo.

Michelle Rodriguez ostatnio zagrała w filmach "The Assignment" i "Milton's Secret", a także użyczyła głosu jednej z postaci w animacji "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". W kwietniu będzie można znów podziwiać ją w roli Letty w obrazie "Szybcy i wściekli 8".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej