Mike z "Breaking Bad" też wiedzie terminowe życie

Mike z "Breaking Bad" też wiedzie terminowe życie
ZOBACZ GALERIĘ Mike z "Breaking Bad" też wiedzie terminowe życie

Mike z "Breaking Bad" też wiedzie terminowe życie

Jonathan Banks zagra u boku Vince'a Vaughna i Hailee Steinfeld w thrillerze "Term Life".

Projekt będzie ekranizacją komiksu autorstwa A.J. Liebermana i Nicka Thornborrowa i przedstawi losy Nicka Barrowa (Vaughn), mężczyzny, który specjalizuje się w organizowaniu napadów. Kiedy jeden z zaplanowanych przez Nicka skoków kończy się źle, każdy życzy mu śmierci - łącznie z szefami mafii, płatnymi zabójcami i skorumpowanymi glinami. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej córce (Steinfeld), mężczyzna wykupuje wartą milion dolarów polisę na życie. Ponieważ jednak ubezpieczenie zacznie obowiązywać dopiero po trzech tygodniach od momentu zawarcia kontraktu, Nick musi zrobić wszystko, aby przez ten czas pozostać przy życiu.

W filmie pojawią się także Jordi Mollà, William Levy i Bill Paxton. Za reżyserię odpowiada Peter Billingsley ("Raj dla par").

Jonathan Banks znany jest z seriali "Breaking Bad" i "Community". Na dużym ekranie mogliśmy podziwiać go ostatnio w komedii "Złodziej tożsamości".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej