Miley Cyrus chce wyjść za mąż

Przyjaciele Miley Cyrus i Patricka Schwarzeneggera twierdzą, że para zamierza się pobrać.

Związek wokalistki i syna Arnolda Schwarzeneggera robi się coraz poważniejszy. Para zaczyna rozmawiać o małżeństwie. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, mama Patricka, Maria Shriver naprawdę lubi Miley. Wszyscy troje wybrali się w minioną środę na kolację w Beverly Hills.

Podobno też Cyrus chce jak najszybciej mieć dzieci, choć jej ukochany akurat z tym wolałby jeszcze poczekać. - Patrząc na ich związek, dzieci mogą się jednak pojawić przed ślubem - komentuje osoba z ich otoczenia.

Cyrus ma w dorobku cztery płyty, z których ostatnia to "Bangerz" z 2013 roku. Jej filmowy dorobek zamyka "Tajna agentka".

Patrick Schwarzenegger wystąpił w obrazach "Stuck in Love" czy "Jeszcze większe dzieci". Dołączył też do obsady "Scouts vs. Zombies".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej