Miley Cyrus nie umie przeliterować "Schwarzenegger"

Miley Cyrus nie umie przeliterować "Schwarzenegger"
ZOBACZ GALERIĘ Miley Cyrus nie umie przeliterować "Schwarzenegger"

Miley Cyrus nie umie przeliterować "Schwarzenegger"

Miley Cyrus nie potrafi przeliterować nazwiska Schwarzenegger.

Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że takie nazwisko nosi nie tylko gwiazdor kina akcji, Arnold, ale i jego syn Patrick, który jest chłopakiem Amerykanki.

Znana z beztroskiego podejścia artystka bez zażenowania przyznała, że nazwisko lubego sprawia jej pewne problemy. - Niedawno rozmawiałam na ten temat - opowiadała w programie "Good Morning America", poproszona o przeliterowanie Schwarzenegger. - Okazuje się, że nie ma tam litery "t".

Cyrus ma w dorobku cztery płyty, z których ostatnia to "Bangerz" z 2013 roku. Jej filmowy dorobek zamyka "Tajna agentka".

Patrick Schwarzenegger wystąpił w obrazach "Stuck in Love" czy "Jeszcze większe dzieci". Dołączył też do obsady "Scouts vs. Zombies".

Z amerykańskich mediów docierają sprzeczne informacje i do końca nie jest jasne, czy rodzice chłopaka aprobują Miley czy też nie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej