Miley Cyrus w Vegas z Arnoldem Schwarzeneggerem

Miley Cyrus w Vegas z Arnoldem Schwarzeneggerem
ZOBACZ GALERIĘ Miley Cyrus w Vegas z Arnoldem Schwarzeneggerem

Miley Cyrus w Vegas z Arnoldem Schwarzeneggerem

Rodzice Patricka Schwarzeneggera, a przynajmniej jego tata, chyba naprawdę polubili, a przynajmniej zaakceptowali jego dziewczynę, Miley Cyrus.

Autorka przeboju "Wrecking Ball" przywitała 2015 rok w Las Vegas, gdzie bawiła się ze swym ukochanym, jego ojcem Arnoldem oraz obecną partnerką gwiazdora, Heather Milligan. Gwiazdy zjadły razem sylwestrową kolację w towarzystwie Sofíi Vergary i jej narzeczonego Joe Manganiello, a następnie wybrali się na show Britney Spears. Przed występem, Cyrus i reszta spotkali się z Britney.

Cyrus ma w dorobku cztery płyty, z których ostatnia to "Bangerz" z 2013 roku. Jej filmowy dorobek zamyka "Tajna agentka".

Patrick Schwarzenegger wystąpił w filmach "Stuck in Love" czy "Jeszcze większe dzieci". Dołączył też do obsady "Scouts vs. Zombies".

Jego ojciec ostatnio pracował na planie superprodukcji "Terminator: Genisys".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej