Milla Jovovich debiutuje jako reżyserka klipu Sohna

Twórca muzyki elektronicznej Sohn połączył siły z aktorką Millą Jovovich, czego rezultatem jest klip do utworu "Signal". - Skończyło się na niesamowicie emocjonalnym obrazie nakręconym w jednym ujęciu, który po prostu zwalił mnie z nóg - zachęca muzyk.

Dla aktorki znanej z takich filmów jak "Resident Evil" czy "Piąty element", klip do "Signal" jest debiutem w roli reżysera. Para wspólnie pracowała nad koncepcją teledysku, będącym jednym długim, monochromatycznym ujęciem, w którym wystąpiła także sama Jovovich.

- Gdy odkryłam Sohna, od razu zakochałam się w jego głosie i muzyce - opowiada gwiazda kina. - Słuchałam jego płyty dosłownie przez kilka tygodni i od razu poczułam wizualne połączenie z tą muzyką. Gdy grała muzyka, widziałam w mojej głowie obrazy i po raz pierwszy miałam pragnienie reżyserowania. Miesiąc później zaczęliśmy o tym rozmawiać i Sohn wysłał mi "Signal", który całkowicie mnie oczarował. Piękno i surowa energia tej piosenki, harmonie... Wszystko, co kocham w muzyce było w tej piosence.

Czarno-białe, pełne emocji wideo można obejrzeć tutaj.

- Wysłałem Milli trochę mojej nowej muzyki, gdy była w Paryżu. Porozmawialiśmy przez telefon i miała tę swoją piękną wizję, jak "Signal" mógłby wyglądać od strony wizualnej - dodaje artysta. - Od razu było wiadomo, że jest idealną osobą, aby wprowadzić to w życie i tak narodziła się prawdziwa współpraca między przyjaciółmi i artystami. Skończyło się na niesamowicie emocjonalnym obrazie nakręconym w jednym ujęciu, który po prostu zwalił mnie z nóg, już gdy widziałem go na żywo. Jako aktorka i reżyser Milla przełożyła serce muzyki na język obrazu.

"Signal" jest pierwszym wydawnictwem Sohna od czasu udanego debiutu, płyty "Tremors" z 2014 roku. Skomponowany i nagrany w Wiedniu, Londynie i Los Angeles "Signal" otwiera nowy rozdział w twórczości muzyka, zachowując dźwiękową bujność, która zapewniła mu uznanie jako twórcy i producentowi.

Christopher Taylor, jak naprawdę nazywa się Sohn, to przede wszystkim multiinstrumentalista i producent. Już pierwszy singel ("The Wheel" z 2012 roku) przyniósł mu uznanie i zainteresowanie portali Pitchfork i The Fader. Dzięki debiutanckiemu albumowi "Tremors" (kwiecień 2014), który ukazał się nakładem legendarnej wytwórni 4AD, rezydujący w Wiedniu Anglik stał się jednym z najbardziej ekscytujących artystów sceny elektronicznej.

Milla Jovovich ostatnio zajęta była na planie kolejnej odsłony "Resident Evil - "Ostatni rozdział". Premiera planowana jest na 2017 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej