Miłosne życie Anny Kendrick od 28 maja

Miłosne życie Anny Kendrick od 28 maja
ZOBACZ GALERIĘ Miłosne życie Anny Kendrick od 28 maja

Miłosne życie Anny Kendrick od 28 maja

Nowy serial "Love Life" z Anna Kendrick w HBO GO już 28 maja.

Serial "Love Life" opowiada o podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze wpływają na to jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze. To świeże spojrzenie na komedię romantyczną w formie serialowej antologii, której twórcą i jednym z showrunnerów jest Sam Boyd ("In a Relationship").

W każdym sezonie produkcja śledzić będzie poszukiwania miłości innego głównego bohatera, a każdy z półgodzinnych odcinków przedstawi historię jednego z jego związków.

W pierwszym sezonie wystąpi Anna Kendrick ("Pitch Perfect", "Zwyczajna przysługa") oraz Zoë Chao (serial "Życie z samym sobą", "Gdzie jesteś, Bernadette?"), Peter Vack (seriale "Ktoś wyjątkowy", "Dziewczyny nad wyraz") i Sasha Compère (serial "Cudotwórcy").

Premiera serialu "Love Life" zaplanowana została w HBO GO na 28 maja. Tego dnia do serwisu dodane zostaną pierwsze trzy odcinki produkcji. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w środy (po dwa odcinki). Serial liczyć będzie 10 odcinków.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej