Mireille Enos i Scott Speedman z Ryanem Reynoldsem

Mireille Enos i Scott Speedman z Ryanem Reynoldsem
ZOBACZ GALERIĘ Mireille Enos i Scott Speedman z Ryanem Reynoldsem

Mireille Enos i Scott Speedman z Ryanem Reynoldsem

Mireille Enos i Scott Speedman zagrają u boku Ryana Reynoldsa w thrillerze psychologicznym "Queen Of The Night" w reżyserii Atoma Egoyana.

Ryan Reynolds pojawi się w roli ojca, którego córka zostaje porwana. Po ośmiu latach nieobecności dziecka, mężczyzna dowiaduje się o nowych faktach, które pozwalają mu wierzyć, że teraz już 17-letnia dziewczynka, nadal żyje. Bohater postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć.

Atom Egoyan nie tylko staje za kamerą, ale jest także autorem scenariusza, który powstał we współpracy z Davidem Fraserem. Produkcja "Queen of the Night" zacznie się w lutym. Obraz powstanie w Ontario.

Mireille Enos zagra żonę głównego bohatera. Egoyan napisał tę rolę specjalnie z myślą o aktorce, która zagrała epizod w jego ostatnim dziele "Devil's Knot". Także Scott Speedman miał wcześniej do czynienia z reżyserem. Aktor zagrał w jego "Adoracji" z 2008 roku. W nowym dziele Speedman pojawi się w roli policjanta poszukującego córki głównego bohatera.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej