Miś Paddington będzie pracować jesienią

Miś Paddington będzie pracować jesienią
ZOBACZ GALERIĘ Miś Paddington będzie pracować jesienią

Miś Paddington będzie pracować jesienią

Zdjęcia do filmu "Paddington 2", sequela opowieści o brytyjskim niedźwiadku, ruszą już w październiku.

Realizację kontynuacji producenci zapowiedzieli już kilka miesięcy temu. Pierwsza część kosztowała 55 milionów dolarów, a wpływy z box office wyniosły 270 milionów dolarów. Prawa do dystrybucji produkcji będą sprzedawane na rozpoczętych właśnie w Cannes targach filmowych, towarzyszących festiwalowi.

Na razie nie potwierdzono oficjalnie, kogo zobaczymy w obsadzie. Prawdopodobnym jest jednak, że na plan wróci przynajmniej część aktorów - na czele z Benem Whishawem, Hugh Bonneville'em i Sally Hawkins.

Za kamerą ponownie ma stanąć Paul King, który również - razem z Simonem Farnabym - zajął się scenariuszem.

Światowa premiera zapowiedziana została na 24 listopada 2017 roku.

Przypomnijmy, że "Paddington" oparty jest na powieściach Michaela Bonda. Ich głównym bohaterem jest niedźwiadek znaleziony na stacji kolejowej Paddington przez angielską rodzinę Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Miś, nazwany Paddington, zostaje nowym członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej