Miś Paddington na nowym plakacie

Producenci udostępnili plakat filmu o przygodach mówiącego ludzkim głosem misia Paddingtona.

Gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadek został znaleziony na stacji kolejowej przez angielską rodzinę Brownów. Tajemniczy przybysz pochodzi z Peru, ma na sobie płaszcz przeciwdeszczowy, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem "proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Paddington zostaje przyjęty jako nowy członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

Przypominamy, że głosu głównej postaci w kinowej adaptacji książki użycza Colin Firth. Aktor zapowiadał wcześniej, że jego miś, zgodnie ze scenariuszem, będzie mówił z lekko peruwiańskim akcentem. W obsadzie filmu znaleźli się również: Nicole Kidman, która zagra złą kobietę zajmującą się wypychaniem zwierząt, Hugh Bonneville, który sportretuje Henry'ego Browna oraz Sally Hawkins, która wcieli się w jego żonę. Julie Walters otrzymała rolę pani Bird, a Jim Broadbent właściciela sklepu z antykami, pana Grubera. Peter Capaldi wcieli się w pana Curry'ego.

Za adaptację popularnych książek dla dzieci o misiu Paddingtonie odpowiadają producent "Harry'ego Pottera", David Heyman, oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Zgodnie z obowiązującymi trendami dzieło będzie hybrydą filmu aktorskiego i animacji CGI.

Zwiastun produkcji można pod tym adresem. Z plakatem do filmu można zapoznać się tutaj.

Światową premierę obrazu o przygodach mówiącego ludzkim głosem misia Paddingtona zapowiedziano na 28 listopada 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej