Miś Paddington na nowym plakacie

Producenci udostępnili plakat filmu o przygodach mówiącego ludzkim głosem misia Paddingtona.

Gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadek został znaleziony na stacji kolejowej przez angielską rodzinę Brownów. Tajemniczy przybysz pochodzi z Peru, ma na sobie płaszcz przeciwdeszczowy, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem "proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Paddington zostaje przyjęty jako nowy członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

Przypominamy, że głosu głównej postaci w kinowej adaptacji książki użycza Colin Firth. Aktor zapowiadał wcześniej, że jego miś, zgodnie ze scenariuszem, będzie mówił z lekko peruwiańskim akcentem. W obsadzie filmu znaleźli się również: Nicole Kidman, która zagra złą kobietę zajmującą się wypychaniem zwierząt, Hugh Bonneville, który sportretuje Henry'ego Browna oraz Sally Hawkins, która wcieli się w jego żonę. Julie Walters otrzymała rolę pani Bird, a Jim Broadbent właściciela sklepu z antykami, pana Grubera. Peter Capaldi wcieli się w pana Curry'ego.

Za adaptację popularnych książek dla dzieci o misiu Paddingtonie odpowiadają producent "Harry'ego Pottera", David Heyman, oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Zgodnie z obowiązującymi trendami dzieło będzie hybrydą filmu aktorskiego i animacji CGI.

Zwiastun produkcji można pod tym adresem. Z plakatem do filmu można zapoznać się tutaj.

Światową premierę obrazu o przygodach mówiącego ludzkim głosem misia Paddingtona zapowiedziano na 28 listopada 2014 roku.

OSTATNIE

17.09.2019
Constance Wu po pracy w filmie "Ślicznotki" zakochała się w Jennifer Lopez. więcej
17.09.2019
Matt Jones zagrał w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie". więcej
17.09.2019
Marilyn Manson zagra w trzecim sezonie serialu fantasy, "Amerykańscy bogowie" ("American Gods"). więcej
17.09.2019
Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund dołączyli do biograficznego filmu Lee Danielsa \"The United States vs. Billie Holiday\". więcej
17.09.2019
"Show Me Love" to tytuł nowej piosenki Alicii Keys, do której wokalistka zaprosiła Miguela. więcej