"Mission: Impossible - Fallout": Zobacz zwiastun

"Mission: Impossible - Fallout": Zobacz zwiastun
ZOBACZ GALERIĘ "Mission: Impossible - Fallout": Zobacz zwiastun

"Mission: Impossible - Fallout": Zobacz zwiastun

Zgodnie z obietnicą, do do sieci trafił pierwszy zwiastun superprodukcji "Mission: Impossible - Fallout". Premierę filmu wyznaczono na 10 sierpnia.

Z zapowiedzi dowiadujemy się, że Ethan Hunt (Tom Cruise) znów ma kłopoty. Po nieudanej akcji, agent musi działać szybko, by ocalić świat a także siebie. W obrazie do swych ról wracają Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames oraz Rebecca Ferguson i Michelle Monaghan. W roli czarnego charakteru, Lane'a, ponownie pojawia się Sean Harris. Ponadto do obsady dołączyli Henry Cavill, Angela Bassett i Vanessa Kirby.

Trailer, w którym mamy pościgi, strzelaniny wybuchy, wspinanie się po stromej skale, zwisanie na wysokościach, walkę wręcz i wszystko, z czego słynie seria "Mission: Impossible" można obejrzeć pod tym adresem.

Za kamerą znów stanął Christopher McQuarrie, który nakręcił poprzednią odsłonę, "Mission: Impossible 5".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej