Młody Shelodon wybrany do spin-offu "Teorii wielkiego podrywu"

Młody Shelodon wybrany do spin-offu "Teorii wielkiego podrywu"
ZOBACZ GALERIĘ Młody Shelodon wybrany do spin-offu "Teorii wielkiego podrywu"

Młody Shelodon wybrany do spin-offu "Teorii wielkiego podrywu"

Potwierdziły się wcześniejsze, nieoficjalne doniesienia. Stacja CBS zamówiła spin-off "Teorii wielkiego podrywu", który skupiać będzie się na młodym Sheldonie Cooperze, którego oryginalnie portretuje Jim Parsons.

Zgodnie z tematem, produkcja będzie nosić tytuł "Young Sheldon". Składający się z półgodzinnych odcinków sitcom opowiadać będzie o 9-letnim Shelodnie, wychowującym się z rodziną w Teksasie i już uczęszczającym do liceum.

Głównego bohatera sportretuje Iain Armitage ("Wielkie kłamstewka"). Zoe Perry ("Skandal") wcieli się w jego matkę, Mary Cooper. Co ciekawe Zoe jest córką Laurie Metcalf, która wciela się w panią Cooper w "Teorii wielkiego podrywu".

Lance Barber, Raegan Revord i Montana Jordan także znaleźli się w obsadzie spin-offu. Parsons będzie jednym z producentów cyklu.

Przypomnijmy, że bohaterami "Teorii wielkiego podrywu" są naukowcy i fani science fiction. Cykl opowiada o ich perypetiach w życiu prywatnym, szczególnie o problemach z kobietami. W rolach głównych występują Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik i Melissa Rauch.

W Polsce serial emituje Comedy Central.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej