Monika Brodka z Wojowniczymi Żółwiami Ninja

Monika Brodka dołączyła do polskiej obsady animacji \"Wojownicze Żółwie Ninja\".

Brodka użyczy głosu Ninji Karai, honorowej przywódczyni tajemniczego Klanu Stóp - wojowników ninja, sprzymierzonych z Maximilianem Wintersem. W wersji amerykańskiej w postać Karai wcieliła się Zhang Ziyi, znana z \"Wyznań gejszy\" i \"Domu latających sztyletów\".

Wcześniej informowano, iż Paweł Małaszyński przemówi głosem Leonardo. Borys Szyc został Rafaelem, Mateusza Damięckiego usłyszymy jako Donatella. Raper Tede przemówi z kolei głosem Michelangelo. W filmie pojawi się także prezenterka MTV Kasia Burzyńska.

Cztery Żółwie: Leonardo, Rafael, Donatello i Michaelangelo to jedne z najbardziej kultowych i najodważniejszych żółwi na świecie. Ich wielbiciele mogą się spodziewać sporej dawki akcji i najnowocześniejszych efektów specjalnych, błyskotliwego poczucia humoru, a przede wszystkim świetnego polskiego dubbingu.

Wielką frajdę na pewno sprawią widzom zapierające dech w piersiach efekty specjalne, których do tej pory nie zastosowano w żadnym innym filmie animowanym. Reżyser, Kevin Munroe, namówił do współpracy największe talenty, między innymi specjalistę od animacji i scenografii - Simona Murtona, który ma 25-letnie doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć, a do ostatnich osiągnięć w jego dorobku należą \"Charlie i fabryka czekolady\", \"Ja, Robot\", \"Van Helsing\" czy \"Matrix Rewolucje\". To właśnie dzięki niemu na ekranie możemy podziwiać niezwykle efektowną scenografię, w której dominującą rolę odgrywają nowojorskie drapacze chmur.

W najnowszym filmie cztery Wojownicze Żółwie po porażce ich odwiecznego wroga, Schreddera, dorastają i zaczyna je dzielić coraz większa przepaść… Ich mistrz - szczur Splinter - stara się zrobić wszystko, by przywrócić grupie jedność, tym bardziej, że niepokoją go dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się w Nowym Jorku. Przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie, Maximillian J. Winters przy pomocy armii kosmicznych potworów próbuje przejąć władzę nad miastem. Jedynie superdrużyna Wojowniczych Żółwi Ninja może go powstrzymać... Leonardo, Michelangelo, Donatello i Rafael , mając u boku dawnych sprzymierzeńców - April i Caseya, gotowe są stoczyć walkę, w której stawką jest nie tylko ich życie. Zmierzą się również z tajemniczym Klanem Stóp, walczącym po stronie Wintersa i używającym technik znanych Ninja.

Reżyserem dubbingu jest Cezary Morawski. Kultowe i odjazdowe żółwie zaatakują polskie kina od 28 września.

Ostatnie płyta Moniki Brodki to \"Moje piosenki\" z listopada 2006 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej