Monty Python w dniu, w którym zatrzyma się Ziemia

Monty Python w dniu, w którym zatrzyma się Ziemia
ZOBACZ GALERIĘ Monty Python w dniu, w którym zatrzyma się Ziemia

Monty Python w dniu, w którym zatrzyma się Ziemia

Były członek grupy komików Latającego Cyrku Monty Pythona, John Cleese, dołączył do obsady nowej wersji filmu science fiction "Dzień, w którym stanęła Ziemia".

"The Day the Earth Stood Still" reżyseruje Scott Derrickson. Obraz będzie nową wersją dzieła Roberta Wise'a z 1951 roku, która przedstawia historię wizyty kosmitów na Ziemi. Przybysze z obcej planety przynoszą ludziom zwięzłą, lecz niezwykle istotną wiadomość: "Jeśli nie zaczniecie żyć w pokoju, grozi wam zagłada".

Cleese wcieli się w postać fizyka, dr. Barnhardta, który próbuje przekazać światu, iż przesłanie jakie niesie Klaatu jest ważne.

Scenariusz przygotowali Ryne Douglas Pearson i David Scarpa. W rolach głównych występują Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, Jon Hamm i Jaden Smith. Produkcją zajmą się Erwin Stoff i Paul Boardman. Zdjęcia już powstają w Vancouver.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej