Morderstwo australijskiej nastolatki

Sam Neill, Guy Pearce i Miranda Otto zagrają w dreszczowcu \"How To Change In 9 Weeks\". Simone North wyreżyseruje film na podstawie własnego scenariusza.

Thriller opowiada o prawdziwych wydarzeniach z 1999 roku w Australii. Prowadzone wówczas śledztwo w sprawie zaginięcia 15-letniej Rachel Barber wykazało, że dziewczynkę zamordowała jej koleżanka - Caroline Reid.

W rolach Rachel i Caroline zobaczymy wschodzące gwiazdy australijskiego kina: Kate Bell i Ruth Murphy. W obrazie wystąpią także Rebecca Gibney oraz Justine Clarke.

Zdjęcia do projektu realizowane będą w Queensland i Melbourne. Prace na planie rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu. Australijska premiera \"How To Change in 9 Weeks\" planowana jest na początek 2008 roku.

Sam Neill zagrał ostatnio w filmie \"Modliszka\", Guya Pearce\'a mogliśmy niedawno podziwiać w obrazie \"Factory Girl\", a Miranda Otto dwa lata temu pojawiła się w \"Wojnie światów\" Stevena Spielberga.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej