Morgan Freeman, Ken Watanabe i Bill Nighy chcą z Doktorem Strange'em

Morgan Freeman, Ken Watanabe oraz Bill Nighy konkurują ze sobą o rolę w superprodukcji "Doctor Strange".

Film będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

W roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Morgan Freeman, Ken Watanabe i Bill Nighy konkurują o rolę mentora głównego bohatera, w oryginale zwanego The Ancient One.

Reżyserią zajmie się Scott Derrickson, a ostateczny scenariusz napisze Jon Spaihts. Dzieła należy spodziewać się w kinach 4 listopada 2016 roku.

Freeman ostatnio pomagał Batmanowi, Watanabe - wręcz przeciwnie, jako Ra's Al Ghul z nim walczył. Nighy z pewnego rodzaju superbohaterami miał już do czynienia grając w serii horrorów "Underworld", a następnie w "Harrym Potterze: Insygnia Śmierci: Część I" oraz w "Gniewie tytanów", a ostatnio w "Ja, Frankenstein".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej