Morgan Freeman nie zagra Nelsona Mandeli

Morgan Freeman nie zagra Nelsona Mandeli
ZOBACZ GALERIĘ Morgan Freeman nie zagra Nelsona Mandeli

Morgan Freeman nie zagra Nelsona Mandeli

Morgan Freeman nie zagra głównej roli w filmie biograficznym o Nelsone Mandeli.

Hollywoodzki gwiazdor i były prezydent RPA pracowali wspólnie nad ekranizacją autobiografii Mandeli, "The Long Walk to Freedom". Okazuje się jednak, że panowie zrezygnowali z realizacji przedsięwzięcia, aby zająć się innym projektem.

- To był pomysł Mandeli, żebym ja go zagrał - wyjaśnia Freeman. - Jestem z nim w kontakcie od 15 lat. Na początku miałem zekranizować jego książkę, "The Long Walk to Freedom", ale zrobimy jednak coś innego. Dyskutujemy o tym od lat.

- Byłem wzruszony, że chciał, żebym wcielił się w jego rolę - ciągnie aktor. - Pierwsze, co zauważa się w tym człowieku, to jego poświęcenie i głębia charakteru. Jego dusza i to, że tak wiele z siebie daje. Najcięższe są negatywne aspekty jego życia, jego poczucie straty. Zmarła jego matka, jego dzieci. Tej strony jego osobowości nikt nie zna.

27 czerwca na ekranach amerykańskich kin zadebiutuje obraz "Wanted", w którym Morgan Freeman zagrał u boku Angeliny Jolie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej