"mother!": Sekretny klip

"mother!": Sekretny klip
ZOBACZ GALERIĘ "mother!": Sekretny klip

"mother!": Sekretny klip

Twórcy filmu "mother!" w reżyserii Darrena Aronofsky'ego ("Requiem dla snu", "Czarny łabędź") zaprezentowali nowy materiał promujący dzieło.

Obraz opowiada o pewnej parze, której związek zostaje wystawiony na próbę, gdy w ich domu pojawiają się nieproszeni goście. W roli głównej występuje Jennifer Lawrence, której partnerują Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson i Ed Harris. Nieoficjalnie mówi się, że film jest luźno inspirowany "Dzieckiem Rosemary" Romana Polańskiego.

Do sieci trafił klip, ale nie jest tak łatwo go znaleźć. Wideo ukryte jest na tej stronie z kalejdoskopową grafiką (należy znaleźć kursorem aktywne pole, by odsłonić materiał). Fragment horroru przedstawia rozmowę Michelle Pfeiffer z Jennifer Lawrence.

Primerę wyznaczono na 15 września.

Poprzednim dziełem w dorobku Aronofsky'ego pozostaje epickie dzieło "Noe: Wybrany przez Boga".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej