Motoryzacyjna rywalizacja Matta Damona i Christiana Bale'a za rok

Motoryzacyjna rywalizacja Matta Damona i Christiana Bale'a za rok
ZOBACZ GALERIĘ Motoryzacyjna rywalizacja Matta Damona i Christiana Bale'a za rok

Motoryzacyjna rywalizacja Matta Damona i Christiana Bale'a za rok

Wytwórnia 20th Century Fox ustaliła datę premiery wciąż niezatytułowanego filmu o rywalizacji Forda i Ferrari. W rolach głównych zobaczymy Matta Damona i Christiana Bale'a. Dzieło nakręci James Mangold ("Logan: Wolverine").

Oparty na faktach obraz opowie o grupie amerykańskich inżynierów i projektantów zaangażowanych przez Henry'ego Forda II, by stworzyć od podstaw zupełnie nowy samochód, który miałby pokonać w wyścigu Le Mans 1966 faworyta - auto konstrukcji Ferrariego.

Matt Damon zagra konstruktora w ekipie Forda, Carrolla Shelby'ego, a Christian Bale kierowcę Kena Milesa. Jon Bernthal wcieli się w Lee Iacoccę, szefa marketingu w Fordzie.

Premierę filmu ustalono na 28 czerwca 2019 roku.

James Mangold nie tylko staje za kamerą, ale i odpowiada za scenariusz z Jezem i Johnem-Henrym Butterworthami ("Na skraju jutra").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej