Może powstać 14 filmów o transformerach

Może powstać 14 filmów o transformerach
ZOBACZ GALERIĘ Może powstać 14 filmów o transformerach

Może powstać 14 filmów o transformerach

Za kilka miesięcy doczekamy się premiery piątego filmu z serii "Transformers", tymczasem może powstać jeszcze 14 kolejnych.

Reżyser Michael Bay wyjawił, iż powstało 14 potencjalnych scenariuszy. Prawdopodobnie jest to efektem zaangażowania kilka lat temu grupy scenarzystów, którzy pracowali nad rozmaitymi projektami związanymi z uniwersum transformerów - sequelami, spin-offami itp. - Mamy 14 napisanych historii i są one dobre - zapewnia Bay.

Nadchodzący obraz "Transformers: Ostatni Rycerz" ("Transformers: The Last Knight"), który do kin trafi 23 czerwca 2017 roku, jest pierwszym owocem tej inicjatywy. W planach jest już też film o Bumblebee, którego premierę wyznaczono na 8 czerwca 2018 roku.

Przypomnijmy, że w piątej już produkcji Mark Wahlberg ponownie gra głównego bohatera, Cade'a Yeagera, a Peter Cullen raz jeszcze użycza głosu Optimusowi Prime'owi. Główną postać kobiecą, a raczej dziewczęcą, Izzy, portretuje była gwiazda Nickelodeon, Isabela Moner.

Pierwszy obraz z serii powstał w 2007 roku. Zrealizowany został na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Hasbro, serialu animowanego i komiksu. Druga odsłona, "Transformers: Zemsta upadłych" pojawiła się w kinach w 2009 roku, a kolejna, "Transformers 3", w 2011. We wszystkich trzech w roli głównej występował Shia LaBeouf. Ostatni film z cyklu, "Transformers: Wiek zagłady" z Markiem Wahlbergiem, zarobił ponad miliard dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej