Może powstać czarno-biały "Logan"

Może powstać czarno-biały "Logan"
ZOBACZ GALERIĘ Może powstać czarno-biały "Logan"

Może powstać czarno-biały "Logan"

Wzorem ostatniego "Mad Maksa", James Mangold najwyraźniej planuje nakręcić dwie wersje filmu "Logan" - kolorową i czarno białą.

Reżyser przyznał, że pracuje nad czarno-białym projektem w rozmowie z fanami na Twitterze, co można przeczytać tutaj i pod tym adresem.

W obrazie tracący swą moc Logan (Hugh Jackman) staję się mentorem i opiekunem małej dziewczynki Laura Kinney / X-23 (Dafne Keen), która posiada podobne moce. Jak wiadomo zajmowanie się dzieckiem, szczególnie mutantem, nie jest łatwe.

Wraca także Patrick Stewart jako Charles Xavier, czyli Professor X. Udział potwierdzili ponadto Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal. Boyd Holbrook pojawi się jako czarny charakter, Donald Pierce, cyborg z nadludzkimi mocami, który zajmuje się polowaniem na mutanty.

Trailer można obejrzeć tutaj.

Zarówno Stewart jak i Jackman zapowiedzieli, że tym filmem żegnają się z serią o X-menach.

Premierę "Logan: Wolverine" wyznaczono na 3 marca 2017 roku.

Przypomnijmy, że "Mad Max: Na drodze gniewu" trafił do kin w wersji kolorowej, a następnie w wydaniu DVD pojawiła się czarno-biała wersja, jaką George Miller od początku chciał nakręcić.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej