Możliwe sequele "Czarnego lustra"

Możliwe sequele "Czarnego lustra"
ZOBACZ GALERIĘ Możliwe sequele "Czarnego lustra"

Możliwe sequele "Czarnego lustra"

Twórcy serialu science fiction "Czarne lustro" ("Black Mirror") pracują nad nową odsłoną. Niewykluczone, że po raz pierwszy doczekamy się kontynuacji znanych już opowieści.

Przypomnijmy, że "Czarnego lustro" to produkcja, która ukazuje różne historie dotyczące współczesnych zagrożeń. Każdy z odcinków to inna opowieść. Najpierw powstały dwa brytyjskie sezony oraz specjalny, świąteczny odcinek, a następnie trzeci amerykański sezon zrealizowany dla Netfliksa. Obecnie trwają prace nad nową odsłoną i pojawiły się pomysły, by wrócić do znanych już historii.

- Mamy pomysły na sequele, co jest czymś zupełnie nowym w przypadku tego projektu - mówi współtwórca serii, Charlie Brooker. - Nie miałbym nic przeciwko temu, ale musimy się zastanowić, jak to ugryźć i kiedy byłby na to najlepszy moment.

Jeśli chodzi o nadchodzący czwarty sezon, na razie wiadomo jedynie, że jeden z epizodów wyreżyseruje Jodie Foster.

W trzecim sezonie wystąpili m.in. Bryce Dallas Howard, Malachi Kirby, Alice Eve, Kelly Macdonald oraz Gugu Mbatha-Raw i Mackenzie Davis.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej