"Mr. Robot" - nowi aktorzy i data premiery trzeciego sezonu

"Mr. Robot" - nowi aktorzy i data premiery trzeciego sezonu
ZOBACZ GALERIĘ "Mr. Robot" - nowi aktorzy i data premiery trzeciego sezonu

"Mr. Robot" - nowi aktorzy i data premiery trzeciego sezonu

Znamy już datę premiery trzeciego sezonu serialu "Mr. Robot". Wiemy też kto dołączył do stałej obsady.

Nowe odcinki zadebiutują na antenie jesienią - w październiku. Do stałej obsady dołączyli Bobby Cannavale ("Vinyl") i BD Wong ("Gotham", "Jurassic World"). Cannavale zagra Irvinga, sprzedawcę używanych samochodów. Wong, który pojawiał się w serialu gościnnie, powróci do roli hakera Whiterose'a, członka Dark Army.

Trzeci sezon ma w zupełnie nowy sposób zaangażować widzów. Przypomnijmy, że głównym bohaterem opowieści jest tajemniczy haker-anarchista Mr. Robot (Christian Slater), który rekrutuje młodego antyspołecznego programistę Elliota (Rami Malek). Ich wspólnym celem jest zniszczenie korporacyjnej Ameryki.

W obsadzie znaleźli się również Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallström, Grace Gummer, Michael Cristofer i Stephanie Corneliussen.

Za realizację nadal odpowiadać będzie scenarzysta i producent Sam Esmail. Twórca wyreżyseruje 10 odcinków nowego sezonu.

W Polsce serial nadawała telewizja Canal+.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej