Mroczniejszy i bardziej zły nowy sezon "Stranger Things"

Mroczniejszy i bardziej zły nowy sezon "Stranger Things"
ZOBACZ GALERIĘ Mroczniejszy i bardziej zły nowy sezon "Stranger Things"

Mroczniejszy i bardziej zły nowy sezon "Stranger Things"

Już pojawiają się pierwsze informacje dotyczące nowej odsłony serialowego przeboju wakacji, czyli "Stranger Things".

- Drugi sezon będzie większy, mroczniejszy i bardziej zły - zapowiada producent wykonawczy, Dan Cohen. - To nie będzie tylko odgrzewanie pierwszego sezonu. Pojawi się kilka nowych postaci, a historia zostanie pogłębiona. Stawka jest wyższa i naprawdę chcemy sprostać oczekiwaniom.

Serial doczeka się 9 nowych odcinków, które trafią na platformę Netflix w 2017 roku. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie. Twórcy wcześniej zapowiadali, że nowe epizody opowiadać będą o reperkusjach tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie.

Przypomnijmy, że akcja "Stranger Things" rozgrywa się w latach 80. Produkcja opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, Willa (Noah Schnapp), który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Bobby Brown).

W obsadzie znaleźli się ponadto: Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej