Mrs. Patmore przedstawia mieszkańców Downton Abbey

W sieci pojawił się materiał promujący kinowy film "Downton Abbey".

W kinowym "Downton Abbey" pojawi się oryginalna obsada produkcji w tym Maggie Smith, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Elizabeth McGovern i Hugh Bonneville. Oczywiście aktorzy wrócą do swych ról znanych z małego ekranu. Ponadto w filmie zagrają Imelda Staunton, Geraldine James, David Haig, Tuppence Middleton, Simon Jones, Kate Phillips oraz Stephen Campbell Moore. Matthew Goode pojawi się jako Henry Talbot w epizodzie.

Twórca "Downton Abbey", Julian Fellowes, napisał scenariusz i zajmie się produkcją razem z Garethem Neame'em i Liz Trubridge.

Seria "Downton Abbey" doczekała się 6 sezonów. Akcja rozgrywa się w czasie burzliwych zmian społecznych. Pokazana tu Wielka Brytania jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących na dworze Downton Abbey. Cykl uhonorowany został m.in. Złotymi Globami i nagrodami Emmy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej