"Mumia": Tom Cruise walczy z zombie

"Mumia": Tom Cruise walczy z zombie
ZOBACZ GALERIĘ "Mumia": Tom Cruise walczy z zombie

"Mumia": Tom Cruise walczy z zombie

Studio Universal zaprezentowało trzeci zwiastun swej najnowszej produkcji "Mumia". Poza serią znanych już ujęć, pojawia się... sekwencja z zombie.

Z nowego trailera dowiadujemy się, że w filmie będzie sporo uciekania. - By pokonać potwora, potrzeba potwora - mówi doktor Jekyll (Russell Crowe).

Zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że bohaterem "Mumii" jest komandos marynarki wojennej, Tyler Colt (Tom Cruise), który wyrusza z zespołem do Iraku, by odnaleźć ukrywającą się w bunkrze grupę terrorystów. Na miejscu odkrywa starożytny grobowiec, gdzie czyha ukryte niebezpieczeństwo - mumia (Sofia Boutella).

W obsadzie znaleźli się również Annabelle Wallis, Jake Johnson i Courtney B. Vance. Za kamerą stanął Alex Kurtzman. Scenariusz napisał Jon Spaihts.

Dzieło ma być częścią nowego cyklu studia Universal - poświęconego różnym klasycznym potworom. Pod koniec będą się miały one spotkać w jednym dziele. Produkcja "Mumia" trafi do kin, także w Polsce, w 9 czerwca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej