Muzycy Queen w kinowej biografii "Bohemian Rhapsody" obsadzeni

Muzycy Queen w kinowej biografii "Bohemian Rhapsody" obsadzeni
ZOBACZ GALERIĘ Muzycy Queen w kinowej biografii "Bohemian Rhapsody" obsadzeni

Muzycy Queen w kinowej biografii "Bohemian Rhapsody" obsadzeni

Wiemy już, kto zagra wszystkich członków zespołu Queen w filmie "Bohemian Rhapsody".

Od pewnego czasu już wiadomo, że Rami Malek ("Mr. Robot") wcieli się we Freddiego Mercury'ego. Teraz poinformowano, że Gwilym Lee ("Jamestown") pojawi się jako Brian May, Ben Hardy ("X-Men: Apocalypse") jako Roger Taylor a Joe Mazzello ("The Social Network") jako John Deacon.

Za kamerą obrazu stanie specjalista od X-Menów, Bryan Singer ("Podejrzani"). Anthony McCarten napisał najnowszą wersję scenariusza. - Rami ma świetną prezencję i jest bardzo zaangażowany w projekt- mówili jakoś czas temu muzycy Queen. - Już stał się Freddiem, co jest wspaniałe.

Gitarzysta Brian May i perkusista Queen, Roger Taylor oraz Robert De Niro pracują jako producenci wykonawczy. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2018 roku.

Wiadomo, że twórcy będą chcieli na potrzeby produkcji odtworzyć pamiętny występ Queen na Live Aid. Zasadnicze zdjęcia zaplanowano na połowę września w Londynie.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo".

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej