Muzyka ze wspaniałego filmu "Lady Bird" na winylu

Muzyka ze wspaniałego filmu "Lady Bird" na winylu
ZOBACZ GALERIĘ Muzyka ze wspaniałego filmu "Lady Bird" na winylu

Muzyka ze wspaniałego filmu "Lady Bird" na winylu

23 lutego ukaże się winylowa wersja albumu z muzyką do filmu "Lady Bird".

Autorem kompozycji jest Jon Brion ("Zakochany bez pamięci", "Wykolejona"). Wydawcą analogowej ścieżki dźwiękowej będzie Lakeshore Records/Fire Soundtracks. W sprzedaży dostępna będzie limitowana edycja biegło krążka.

Bohaterką "Lady Bird" jest Christine McPherson (Saoirse Ronan) buntowniczka ucząca się w konserwatywnym liceum, Catholic Sacramento. Dziewczyna marzy, by uciec od swojej rodziny i małomiasteczkowej mentalności, i wyruszyć do Nowego Jorku. Obraz jest luźno oparty na doświadczeniach Grety Gerwig, która odpowiada za reżyserię.

"Lady Bird" nominowano w 4 kategoriach do Złotych Globów.

Obraz dostał najlepszą ocenę w historii serwisu Rotten Tomatoes.

Recenzje w serwisie dzielone są na "fresh" (świeże, czyli pozytywne) i "rotten" (zgniłe, czyli negatywne). Bardzo rzadko zdarza się by film zebrał 100 procent recenzji pozytywnych, a jeszcze rzadziej ma to miejsce, gdy film jest recenzowany przez wielu krytyków. Obraz "Lady Bird" na 170 recenzji miał wszystkie pozytywne. Wcześniej rekord należał do filmu "Toy Story 2", któremu pozytywne recenzje wystawiło 163 krytyków.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej