"Myszy i ludzie" dla Jamesa Franco i Chrisa O'Dowda

James Franco i Chris O'Dowd zadebiutują na deskach teatralnych Broadwayu.

Aktorzy przyjęli role w przedstawieniu opartym na powieści "Myszy i ludzie" Johna Steinbecka. To pierwsza od 40 lat amerykańska produkcja sceniczna oparta na tym klasycznym dziele.

James Franco wcieli się w George'a, bardziej rozgarniętego robotnika poszukującego pracy w czasie Wielkiego Kryzysu. Chris O'Dowd sportretuje podróżującego z nim Lenniego.

Spektakl wyreżyseruje Anna D. Shapiro, która otrzymała nagrodę Tony za pracę przy przedstawieniu "August: Osage County" (w Polsce dramat znany jest pod tytułem "Sierpień"). Sztuka będzie wystawiana na deskach Longacre Theatre,. Pierwsze spektakle zaplanowano na 19 marca 2014 roku.

Oficjalna premiera odbędzie się 16 kwietnia i przedstawienie będzie można zobaczyć do 27 lipca. Sprzedaż biletów ruszy 11 stycznia.

Przypomnijmy, że powieść "Myszy i ludzie" doczekała się kilku adaptacji filmowych. Do najsłynniejszych należy ta z 1992 roku, w której to zagrali John Malkovich i Gary Sinise.

Franco ostatnio wystąpił w filmie "Homefront", a O'Dowd zasłynął rolą w komedii "Druhny".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej